Gry Samoloty

5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Aby znaleźć najlepszą grę o samolotach warto najpierw dowiedzieć się, jakiego rodzaju gry dominują w tej kategorii. Gry samoloty symulator lotu bardzo często występują, jako symulatory gdzie bardzo realistycznie odwzorowane są wszystkie szczegóły dotyczące lotu. Tego rodzaju gry odpowiednie są dla każdego, kto chciałby zasiąść za sterem prawdziwego samolotu. Symulator lotu, bowiem może nauczyć panowania nad samolotem od momentu startu do lądowania.

Natomiast, jeżeli lubisz rywalizować i nie masz specjalnego sprzętu używanego w symulatorach to zawsze możesz zagrać w gry wojenne. One również w pewien sposób symulują zachowanie samolotu, ale są łatwiejsze do kontrolowania i pozwalają na prowadzenie bitew. Przykładem takiej gry jest samoloty 2

Poniższa kategoria zawiera jednak wiele różnych produkcji traktujących o tych podniebnych maszynach. Oferowane tytuły różnią się diametralnie. Zanim zdecydujesz się przejrzeć listę oferowanych gier, zachęcamy do zapoznania się z tym jakie gry o samolotach producenci dla nas przygotowują.

Gry samoloty jakie wybrać:

  1. Znajdujące się w realiach wojennych
  2. Zawierające wiele modeli samolotów
  3. Oferujące kilka stron konfliktu
  4. Bez zbędnych mikropłatności

Gry samoloty pasażerskie symulator o co tak naprawdę w nich

Gry symulator o samolotach to zazwyczaj profesjonalne programy (często nazywane grami), gdzie można nauczyć się obsługi samolotu. W grach tego typu możemy latać samolotami cywilnymi, awionetkami oraz samolotami wojskowymi. Symulatory lotu są znacznie bardziej realistyczne niż gry zręcznościowe o lotnictwie. Mają dużo trudniejsze sterowanie i w dużo bardziej zaawansowanym stopniu symulują rzeczywiste zachowanie i modele aerodynamiczne samolotu. W dobrym symulatorze lotu można edytować samoloty, ustalać trasy przelotu (nawet najmniejsze detale, takie jak ilość paliwa do zatankowania), latać różnymi samolotami czy też grać z innymi online.

Warto wiedzieć, że ze względu na zaawansowane symulacje wykorzystywane przez te gry, są one zazwyczaj płatne. Za prawdziwą symulację trzeba, zatem zapłacić. Często jest tak, że jak chcemy polatać innym modelem samolotu to musimy kupić jego model. Kolejną wadą tego typu symulatorów jest brak możliwości walki w przestworzach. Większość symulatorów nie wspiera podniebnych bitew. Jeśli jednak zdecydujemy się na grę wojenną, to wtedy warto szukać gier, które pomimo swojego zręcznościowego stylu, jak najbardziej odzwierciedlają realizm walki powietrznej.

Gry samoloty pc realne spojrzenie na gatunek

Absolutnie nie. Każdy lubi co innego. Produkcje typu War Thunder czy World of Warplanes to jedne z najpopularniejszych obecnie gier o lotnictwie. Gry samoloty 2 wojna światowa bardzo często kojarzone są z podniebnymi bitkami. Gry tego typu bardzo często można nawet nazwać grami akcji. Na niebie dzieje się tak dużo, że często nie wiadomo gdzie patrzeć. Mają one bardzo dużo modeli historycznych z II wojny światowej, którymi można walczyć i pozwalają na podłączenie joysticków i wolantów w celu ich kontrolowania a większość z tych opcji jest całkowicie darmowa. Nie są one typowymi symulatorami, ale bez wątpienia mają one zaawansowaną fizykę lotu.

Gry zręcznościowe o samolotach mają też inną zaletę. Są lepiej zoptymalizowane i mają ładniejszą grafikę. Nawet prawdziwe symulatory lotu nie mają tak ładnej grafiki jak te przeznaczone dla zwykłych graczy. Gry samoloty strażackie często łączą wiele różnych gatunków gier. Mogą wykorzystywać elementy symulacji, akcji jak i te bardziej zręcznościowe. Nie zapominajmy też o grach ekonomicznych np. Airplane Tycoon. W zależności od twojego budżetu i zainteresowań każdy znajdzie coś dla siebie.

gry-samoloty-pc-realne-spojrzenie-na-gatunek

Gry samoloty na telefon lub sprawdź najlepsze lotnicze produkcje

O ile w Internecie bardzo łatwo znaleźć lotnicze gry wojenne oraz gry w samoloty skupiające się na symulacji, tak istnieje wiele innych produkcji, które pomimo zahaczenia o tematykę lotniczą, skupiają się również na innych aspektach. W ten sposób możemy teraz przetestować gry samoloty dla dzieci i dla dorosłych!

Pierwszą grą, o której warto wspomnieć, jest World of Warplanes. Tak jak miało to miejsce w przypadku World of Tanks, producenci postanowili przygotować dla nas duży świat symulacji wojennej, w której będziemy mogli kontrolować olbrzymie maszyny. Tym razem twórcy zamiast czołgu, postanowili oferować nam grę w samoloty. Produkcja opiera się na MMO. Oznacza to, że w grze możliwa jest współpraca z innymi graczami bądź walka przeciwko wszystkich.

Gra pozwala nam wybrać jeden z wielu różnych samolotów, jakie dostępne były od czasu II Wojny Światowej, aż do momentu pojawienia się pierwszych samolotów o napędzie odrzutowym. Dodatkowo, twórcy udostępnili nam również prototypy oraz modele, które nigdy nie zostały ukończone. Dzięki temu możliwe jest latanie samolotami eksperymentalnymi oraz takimi, którym nie udało się wejść na stałe w skład floty danego kraju. Warto pamiętać, że mamy do czynienia z grą samolotową online, która przy okazji jest darmowa.

gry-samoloty-na-telefon-lub-sprawdź-najlepsze-lotnicze-produkcje

Gry samoloty multiplayer jaką grę wybrać

Kolejnym ciekawym produktem jest The Crew 2. Produkt wydany przez Ubisoft, a opracowany przez firmę Ivory Tower, oferuje nam niecodziennie połączenie. Jest to gra z samolotami, w której znajdziemy również motocykle, łodzie oraz oczywiście samochody. Pierwsz część gry, która miała premierę w 2014 roku, była mniej rozbudowana i oferowała otwarty świat i ściganie się jedynie pojazdami czterokołowymi. Natomiast w drugiej odsłonie twórcy poszerzyli asortyment i dzięki temu w tej grze latanie samolotem jest możliwe!

Tak jak w poprzedniej części gry, naszym głównym celem jest wygrywanie wyścigów i różnych eventów. Należy jednak pamiętać, że w The Crew 2 nie uświadczymy kryminalnego półświatka oraz gliniarzy. Tym razem autorzy zmienili podejście. Zamiast tego podziału, w grze będziemy musieli zapoznać się z czterema kategoriami wyścigowymi, tak zwanymi rodzinami. Mowa tutaj o wyścigach terenowych, wyścigach ulicznych, profesjonalnych zawodach oraz wyścig skupiający się na akrobacji oraz trikach.

gry-samoloty-multiplayer-jaką-grę-wybrać

Gry samoloty zalety:

  • Setki misji w przestworzach
  • Ciekawe kampanie wojenne
  • Możliwość gry multiplayer
  • Branie udziału w wielkich polach bitwy

Gry latanie samolotem online która produkcja jest najlepsza

Jeżeli interesuje nas prawdziwa gra z samolotami pasażerskimi symulator, to bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie przetestowanie serii Microsoft Flight Simulator. Gra Microsoft Flight Simulator X to jedna z najpopularniejszych i najlepiej przygotowanych gier pod względem symulacji lotu. Jest to oczywiście gra samolotowa 3D, gdyż tego wymaga odpowiednio przygotowany symulator. W grze uzyskujemy możliwość latania wieloma statkami powietrznymi. Oczywiście oprócz latania, możemy również lądować oraz startować, a autorzy upewnili się, że otrzymamy ogromną ilość obiektów. W Microsoft Flight Simulator X znajdziemy aż 24 000 lotnisk.

Oczywiście gra pozwala nam nie tylko na latanie samolotami cywilnymi lub wojskowymi. Dodatkowo znajdziemy w grze samoloty strażackie oraz wiele innych maszyn. Nie jest to oczywiście gra prosta i wiele osób zdziwi się jak trudno tak naprawdę jest kontrolować olbrzymy w powietrzu. Warto jednak przetestować ją aby wiedzieć co to dokładnie za gra i dlaczego warto jest znaleźć na nią czas.

Kategoria gier samolotowych oferuje dziesiątki tytułów, które dzięki różnym podkategoriom pozwalają nam na realistyczne prowadzenie podniebnych maszyn, na zarządzanie całą flotą statków powietrznych, czy po prostu pozwalają nam na zręcznościowe strzelanie i wojowanie w przestworzach ze znajomymi. Decyzja, która z tych gier o samolotach najbardziej nam się spodoba należy kompletnie do ciebie. Z tego właśnie względu rekomendujemy zapoznać się ze wszystkimi ofertami i wybrać tą, która najbardziej do nas przemówi.

World of Warships

Marzyłeś kiedyś, aby zasiąść za sterami okrętu? Wejdź do świata World of Warships pobierz za darmo i wciel się w przywódce marynarki który toczy bitwy na morzu z innymi graczami w realiach drugiej wojny światowej.

Akcja Statki Strzelanki Wojenne Wojna na morzu

War Thunder

War thunder pobierz za darmo i poznaj drugą wojnę światową z perspektywy pilota. Weź udział w bitwach pomiędzy samolotami i czołgami rozgrywanych w tym samym czasie na jednym polu bitwy.

Akcja MMORPG Samoloty Strzelanki Wojenne