Gry Samochodowe

4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Gry samochodowe do pobrania za darmo obejmują swoją kategorią wszystkie, które nakierowane są na ściganie się z innymi pojazdami. Są to gry o charakterze symulacji, co oznacza, że możemy poczuć się jakbyśmy naprawdę prowadzili dany pojazd. W takie gry przeważnie gramy z perspektywy pierwszej osoby. Pomimo nazwy kategorii, wyścigi te mogą się odbywać za pomocą różnych pojazdów, zarówno tych lądowych, jak i wodnych, powietrznych, a także kosmicznych co może czasem przypominać gry wojenne. Dlatego też akcja poszczególnych tytułów może odgrywać się zarówno na lądzie jak i w kosmosie.

Pierwsza gra wyścigowa została wydana 1973. W Space Race, bo tak nazywa się produkcja, można było grać na automacie do gier. Celem rozgrywki było ściganie się statkiem kosmicznym z innymi maszynami tego typu jednocześnie unikając różnorakich przeszkód, takich jak meteoryty czy komety. Natomiast jeżeli chodzi o gry typowo samochodowe, rok później ta sama firma, Atari, wydała Gran Trak 10. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo znaleźć gry samochodowe 3d online na PS4, XONE, PC i każdą inną platformę. Istnieją nawet strony, które oferują darmowe produkcje o samochodach!

Gry samochodowe jakie wybrać:

  1. Symulujące realne wyścigi
  2. Z dopracowaną grafiką
  3. Działające bez lagów
  4. Z możliwością podpięcia kontrolera

Gry samochodowe do pobrania za darmo pełne wersje na komputer

Gry samochodowe do pobrania za darmo to takie produkcje, gdzie gracze mają za zadanie prowadzić konkretne pojazdy. Przeważnie, takie tytuły oferują szeroką gamę licencjonowanych prawdziwych maszyn. Czasami zdarza się, że są to fikcyjne auta, które do złudzenia przypominają te znane z prawdziwych dróg. Dzieje się tak tylko dlatego, że czasami trudno jest uzyskać pozwolenie na wykorzystanie prawdziwych marek. Co więcej, w takich symulatorach mamy możliwość zmierzyć się z problemami dotyczącymi poziomu paliwa czy sterowania. Warto również dodać, że gry takie są idealne dla wszystkich graczy, którzy chcą zostać profesjonalnymi kierowcami pojazdów wyścigowych. Dlatego też, takie produkcje są przeznaczone głównie dla osób, które chcą podszlifować swoje umiejętności prowadzenia auta.

gry-samochodowe-do-pobrania-za-darmo-pełne-wersje-na-komputer

Gry samochodowe 3d za darmo omówienie

Gry kart racing są podgatunkiem gier wyścigowych, które posiadają uproszczony mechanizm prowadzenia pojazdów. Pomimo to, na naszej drodze nadal możemy spotkać liczne przeszkody oraz trudności. Gry takie mają to do siebie, że wprowadzają bohaterów znanych nam z różnych gier platformowych oraz seriali kreskówkowych.

Cechują się one charakterystycznym designem torów wyścigowych. Co więcej, w takich grach możemy zdobywać różne dodatkowe umiejętności, wystrzeliwać pociski, aby unieszkodliwić przeciwnika albo wykonywać specjalne czynności, aby zyskać szybszą prędkość. Dobrymi przykładami gier typu kart racing są Super Mario Kart oraz Crash Team Racing.

Pierwszą taką grą jest Power Drift, która została wydana w 1988 roku, jednakże to właśnie Super Mario Kart uważany tytułem uważanym za rozpoczynającym cały gatunek gier gokartowych, gdyż wprowadził element rywalizacji oraz walki pomiędzy przeciwnikami. W dzisiejszych czasach oparta na licznych przygodach bohatera zwanego Mario seria gier typu kart racing wciąż przyciąga mnóstwo graczy. Co więcej, istnieje możliwość znalezienia gry samochodowej na telefon tego typu!

gry-samochodowe-3d-za-darmo-omówienie

Gry auta wyścigowe dla dzieci

Jest to bardzo interesująca podkategoria, w której znajdziemy takie gry jak auta 3. Produkcje te można porównać do rozgrywki oferowanej w grach typu kart racing. Oznacza to, że gry tej klasy charakteryzują się zręcznościową rozgrywką oraz przystępnym, często spolszczonym interfejsem. Ponadto istnieją oczywiście gry samochodowe 3d dla dzieci, więc nawet jeśli szukamy gry samochodowej za darmo dla najmłodszych, to będziemy w stanie znaleźć ciekawą propozycję.

Automaty do gier

Aby zagrać w wybraną grę samochodową wydaną na automaty musimy najpierw wrzucić żeton lub monetę. Gdy zaczynamy rozgrywkę, musimy liczyć się z tym, że nasza zabawa będzie z pewnością w jakiś sposób ograniczona. Oznacza to, że mamy tylko kilka prób lub żyć. Czasami nie możemy także przejść na wyższe poziomy gry, gdyż jesteśmy także ograniczeni czasowo. Dlatego też, w takich grach liczy się na szybkość oraz efektywność naszych działań. Precyzja naszej rozgrywki jest ograniczona do minimum. Nie musimy więc dbać o redukowanie prędkości pojazdu przy skręcaniu. Całość gry skupia się jedynie na wyścigu samym w sobie. Wyścigi w grach na automaty odbywają się w różnych miejscach, takich jak autostrady, otwarte drogi czy centrum miasta. Warto również nadmienić, iż przeważnie takie produkcje oferują kierowanie licencjonowanymi pojazdami.

Gry samochodowe zalety:

  • Realne doświadczenie za kierownicą
  • Wczucie się w zawodowego kierowcę
  • Ostra rywalizacja z innymi
  • Zdobywanie kolejnych trofeów

Gry samochodowe na pc download najlepsze przykłady

Do całkiem popularnych gier samochodowych warto zaliczyć Wreckfest. Produkcja jest typową grą wyścigową, jednak nasza uwaga nie skupia się tutaj na wygraniu kolejnych rajdów. Istotną kwestią jest tutaj fakt, iż nasza rywalizacja z innymi graczami powinna opierać się inicjowaniu celowych stłuczek oraz kraks różnego typu. W ten właśnie sposób tytuł powija wszelkie zasady gry fair play. Oznacza to, iż możemy przeszkadzać naszym przeciwników między innymi spychając ich pojazdy z drogi. Co więcej, produkcja pozwala nam całkowicie wyeliminować naszych rywali.

Jest to możliwe w sytuacji, gry zepchniemy ich maszyny na liczne przeszkody, takie jak drzewa czy budynki. Warto również dodać, że gra do złudzenia przypomina realistyczny świat oraz zachowanie naszych samochodów. W momencie, gdy nasza maszyna traci koło, niemal od razu odczuwamy trudności w sterowności, skręcaniu czy hamowaniu. Interesującym dodatkiem to gry jest możliwość modyfikacji aut. Po przejściu poszczególnych etapów zyskujemy dostęp do coraz to nowszych i bardziej dopracowanych części samochodowych oraz niezbędnego ekwipunku usprawniającego nasze maszyny.

Kolejnym przykładem z gatunku fajne gry samochodowe na pc jest Euro Truck Simulator 2. Pomimo, iż nie jest to gra wyścigowa, gracze z całego świata mogą sprawdzić swoje umiejętności kierowania różnymi pojazdami. Tytuł jest bowiem symulatorem jazdy ciężarówkami. Deweloperzy zadbali o to, abyśmy przemierzali setki tysięcy kilometrów znanych nam obszarów, dlatego też cała akcja dzieje się na terenach europejskich. Co więcej, w produkcji mamy możliwość podziwiać piękno wielu znanych miast Starego Kontynentu.

gry-samochodowe-na-pc-download-najlepsze-przykłady

Gry w samochodzie i poza nim

Naszym głównym celem jest przetransportowanie wyznaczonych nam ładunków w konkretne miejsca na całym kontynencie. Istotną informacją jest fakt, że musimy tego dokonać mieszcząc się w najkrótszym czasie. Warto również nadmienić, że mamy możliwość pokierować licencjonowanymi pojazdami najlepszych marek, takich jak Scania czy Mercedes. Gra pozwoli nam udoskonalić nasze umiejętności kierowania pojazdami oraz poczuć się jak prawdziwi kierowcy ciężarówki. Tytuł pozwala również graczom na modyfikowania dostępnych maszyn.

Mamy więc wpływ na ich wygląd poprzez możliwość malowania oraz aplikowania dowolnych dodatków i akcesoriów, takich jak nowe halogeny. Wiele osób zauważa, że gry samochodowe wyścigi uliczne są również interesujące, a jak wiemy ten element pojawia się w grze ETS.

Podsumowanie

Mówiąc o grach samochodowych warto wspomnieć również o produkcji WRC 7. Tytuł jest symulatorem rajdowym, co oznacza, że pozwala graczom sprawdzić się w bardzo realistycznych wyścigach. Gra posiada licencję Rajdowych Mistrzostw Świata, które obejmują aż trzynaście ekscytujących wyścigów, a także sześćdziesiąt trzy specjalne odcinki. Co więcej, możemy zwiedzić tyle samo fascynujących lokacji. Warto dodać, iż jak na prawdziwą grę samochodową przystało, WRC 7 jest produkcją dosyć wymagającą. Maszyny, którymi dysponujemy, są ciężkie w sterowaniu, czasami trudno jest je opanować, tym bardziej, że na każdej trasie czeka wiele utrudnień oraz przeszkód. Możemy więc mieć trudności na licznych zakrętach, a także wzniesieniach.

Trasy są na tyle realistyczne, że musimy pokonać dwadzieścia pięć kilometrów drogi, co oznacza, że musimy być skupieni na jeździe przez około dwadzieścia minut. Jest to więc nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier samochodowych, gdyż pozwala udoskonalić swoje umiejętności i pokazać się z jak najlepszej strony jako wykwalifikowany rajdowiec. Jest to również gra samochodowa online, gdyż znajdziemy tutaj tryb wieloosobowy. Jeżeli zatem szukasz świetniej gry samochodowej, graj teraz w jeden z przedstawionych tytułów lub zapoznaj się z pozostałymi na stronie!

World of Warships

Marzyłeś kiedyś, aby zasiąść za sterami okrętu? Wejdź do świata World of Warships pobierz za darmo i wciel się w przywódce marynarki który toczy bitwy na morzu z innymi graczami w realiach drugiej wojny światowej.

Akcja Statki Strzelanki Wojenne Wojna na morzu

World of Tanks

World of Tanks pobierz za darmo to najpopularniejsza gra o czołgach z gatunku gier MMO. Zasiądź za sterami opancerzonego pojazdu i baw się długimi godzinami dzięki grze studia Wargaming.

Akcja Czołgi Królestwo Strzelanki Wojenne

Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines gra jest to jedną z niewielu gier MOBA które utrzymały się na rynku po sukcesie najpopularniejszej gry tego typu jaką jest League Of Legends. Zmierz się z innymi graczami w trybie walki 4 v 4 w katastroficznej scenerii już dziś.

Akcja Free to play MOBA Strzelanki

CrossOut

Zaprojektuj swój własny pojazd bojowy i stań oko w oko ze swoimi przeciwnikami w wojennej grze CrossOut pl. Zacznij swoją przygodę od słabego pojazdu, aby wraz z biegiem czasu rozwijać go do jak najlepszego stanu.

Akcja MMORPG Post-apo Strzelanki Wojenne

Cargo Tycoon

Zostań magnatem rynku transportowego w grze Cargo Tycoon i odnoś coraz to kolejne sukcesu w swojej drodze do dominacji w tej unikalnej grze przeglądarkowej. Gra sama w sobie nie jest trudna, a jej mechaniki są przystępne dla każdego gracza.

Ciężarówki Giełda Logistyka Spedycja Symulatory