Gry O Zwierzętach

4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Gry o zwierzętach w zoo to jeden z popularniejszych gatunków gier video. Gatunek ten swoją popularność zawdzięcza istnieniu wielu różnych kategorii gier i ich połączeń. Gry o zwierzętach na logowanie mogą, więc być różne i tak też w istocie jest. Każda gra ze zwierzętami jest inna, ale zawsze stanowi dobrą propozycję z kategorii gry dla dziewczyn Zależy to nie tylko od twórców, ale też od np. użytych zwierząt. Obecnie bardzo popularne są symulatory. Każdy przecież kiedyś chciał mieć zwierzaka. Wspomniane produkcje pozwalają nie tylko na symulację ich hodowli, ale również na przebieranki i zabawy. W gry te mogą grać starsi i najmłodsi gracze. Gry o zwierzakach to też idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą sprawić sobie swojego zwierzęcego przyjaciela.

Biorąc pod uwagę jak wiele różnych tytułów producenci nam oferują, postanowiliśmy przygotować dla was zestawienie. W tej liście znajdziecie nie tylko te najlepsze i najpopularniejsze, ale również inne produkcje. Nawet jeśli nie są one tak popularne, to warto jednak pamiętać o tym, że nie muszą być gorsze. Istnieje również możliwość znalezienia bezpłatnych gier o zwierzętach. Z tego właśnie względu polecamy zapoznać się z opisem aby wiedzieć dla kogo gry o zwierzętach pc są najlepszym wyborem, czym się charakteryzują takie produkcje, jakie oferty pojawiają się na telefon oraz jakie są przykładowe gry o zwierzętach do pobrania za darmo.

Gry o zwierzętach jakie najlepsze:

  1. Oferujące duży wybór zwierząt
  2. Z możliwością pielęgnacji pupila
  3. Z systemem wbijania kolejnych poziomów
  4. Dostępne na każdym urządzeniu

Do kogo skierowane są gry o zwierzętach pc

Gry o zwierzętach pc skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Twórcy takich gier skupiają się głównie na edukacji najmłodszych. W ten sposób mogą pokazać jak wiele obowiązków i poświęceń wymaga hodowla zwierzęcia. Gry tego rodzaju mogą uświadomić i przygotować dzieci na czas, gdy trzeba będzie się zająć np. swoim własnym pieskiem. Gry o zwierzętach to nie tylko gry dla dzieci czy gry symulacyjne. Starsi też znajdą coś dla siebie. Istnieje przecież bardzo dużo gier akcji gdzie zwierzęta pełnią rolę kompanów głównych bohaterów.

do-kogo-skierowane-są-gry-o-zwierzętach-pc

Gry o zwierzętach w zoo

Na rynku istnieje wiele różnych gatunków gier. Zoo Tycoon to jeden z wielu przedstawicieli gier dla starszych wykorzystujący elementy ekonomiczne, hodowlane i symulacyjne. Musimy w nim dbać o zwierzęta i zaspokajać ich potrzeby. Gry ze zwierzętami mogą, więc występować w grach symulacyjnych, grach akcji, ale też strategiach!

Gry ze zwierzętami to też miejsce pełne gier przygodowych. Zwierzęta zawsze były i będą fascynujące nic, więc dziwnego, że tak wiele twórców decyduje się na stworzenie gry, gdzie główne postaci to zwierzęta. Takie gry przygodowe mogą zawierać zagadki logiczne a czasem wymagają umiejętności zręcznościowych tak jak w grach akcji.

gry-o-zwierzętach-w-zoo

Jakie inne gry planszowe o zwierzętach wyróżniamy

Oprócz standardowego podziału gier o zwierzętach oraz gier o tematyce zoologicznej, istnieją również produkcje oferujące fantastyczny świat zwierząt lub istot do nich podobnych. Najlepszym przykładem może być seria gier, filmów, anime oraz mangi Pokemon. To właśnie tam znajdziemy najróżniejsze stworki, które w najprostszym rozumieniu są zwierzętami. Cechują się one oczywiście specjalnymi mocami oraz umiejętnościami. Nie zmienia to jednak faktu, że Pokemony można w pewnym stopniu zaliczyć do serii gier o zwierzętach. Taka sama sytuacja istnieje oczywiście w przypadku Digimonów i innych pseudo zwierząt.

jakie-inne-gry-planszowe-o-zwierzętach-wyróżniamy

Gry zwierzęta 3d na telefon

Gry mobilne to zazwyczaj darmowe gry, w które może grać każdy. W sklepie play można znaleźć np. Pou czy My Talking Angela, czyli gry wykorzystujące wizerunek zwierząt. Poza dbaniem o ich wygląd i potrzeby fizjologiczne, gry te pozwalają na zabawę z nimi. Gry te mają wiele różnych mini gier, które z pewnością zadowolą niejednego na wiele godzin. Zacznij, więc grać ze zwierzętami, znajdź swojego wirtualnego futrzastego przyjaciela i baw się dobrze. Gry ze zwierzętami występują w wielu różnych kategoriach, dlatego z pewnością znajdziesz jakąś dla siebie.

gry-zwierzęta-3d-na-telefon

Gry o zwierzętach zalety:

  • Nauka opieki nad zwierzęciem
  • Prawdziwe doświadczenie bez realnego pupila
  • Możliwość zapisu stanu gry
  • Opcja zaproszenia znajomych do wspólnej zabawy

Gry zwierzęta szpital do pobrania

Aby zilustrować przykład gry o opiekowaniu się zwierzętami, warto cofnąć się nieco w czasie do czasów, w których gry serii Tycoon były najpopularniejszymi strategiami z elementami ekonomii na świecie. Taką grą było na przykład Zoo Tycoon 2, kontynuacja świetnego tytułu. Przygotowana przez Blue Fang Games, gra pozwalała nam zostać zarządcą zoo, w którym mogliśmy pomieścić do 30 zwierząt. W dzisiejszych czasach wydawać się może, że taka liczba jest mała. Pamiętajmy jednak, że opisywany tytuł wyprodukowany został w 2004 roku i do dziś jest niezwykle ciekawą produkcją.

Zoo Tycoon 2 pozwala nam zadbać o każdy aspekt zarzadzania własnym zoo. Oznacza to, że oprócz budowania nowych zagród i dbania o bezpieczeństwo zarówno odwiedzających, jak i zwierząt, będziemy musieli zająć się innymi kwestiami. Mowa tutaj oczywiście o kwestiach finansowych. Do tego wliczać się będzie ustawianie ceny biletów czy organizowanie promocji lub oferowania dni otwartych. Oczywiście oprócz tego powinniśmy również o sponsorach i zapewnieniu dodatkowego zysku z reklam. Jeśli zatem szukasz świetnej gry o zwierzętach online, graj teraz w Zoo Tycoon 2 i sprawdź na własnej skórze jak fajnie jest opiekować się najróżniejszymi gatunkami zwierząt!

Gry o zwierzętach za darmo co warto jeszcze wiedzieć

Jeżeli szukamy gry o zwierzętach na logowanie, to dobrym rozwiązaniem może być The Sims 4: Psy i koty. Nie jest to co prawda pełnoprawny tytuł skupiający się na zwierzętach. Jednakże, jest to gra zwierzęta w 3d, które w wielu kwestiach nie odbiega typowym wytycznym jeśli chodzi o charakterystykę gier zwierzęcych. Jak wszyscy wiemy, do każdej podstawy z serii The Sims pojawia się wiele dodatków. Jednym z najpopularniejszych jest oczywiście dodatek wprowadzający do symulatora życia naszych czworonogów.

Jest to gra o opiece zwierząt, która pozwala nam na dołączenie naszych ulubionych stworzonek do gry. Oczywiście w tym dodatku The Sims 4, możliwe jest stworzenie zwierzaka od podstaw i zaprojektowanie go w taki sposób, aby odpowiadał naszym upodobaniom. Autorzy udostępnili wiele ras zwierząt. To, co jednak jest nowością w serii, to możliwość krzyżowania ras i tworzenia psa lub kota idealnie odpowiadającego naszym wymaganiom. Oczywiście wciąż istnieje możliwość dostosowania koloru futra, kształtu uszu, ogona, czy innych elementów.

gry-o-zwierzętach-za-darmo-co-warto-jeszcze-wiedzieć

Gry zwierzęta opieka omówienie

Oczywiście istnieje wiele innych ciekawych produkcji. Jedną z nich jest gra szpital dla zwierząt, w której wcielamy się w weterynarza bądź, jak przedstawiają to twórcy gry, panią doktor. Gra pozwala nam na wcielenie się w rolę lekarza. Do tego lekarza przychodzą jednak nietypowi pacjenci, jakimi z pewnością są czworonogi. Jest to oczywiście gra dla dziewczyn, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby również i chłopcy przetestowali tę produkcję. Jest to gra o zwierzętach za darmo, co można uznać za dodatkową zaletę.

Ciekawą grą o zwierzętach online jest Wauies, w której przyjdzie nam prowadzić sklep zoologiczny. Gra łączy, zatem elementy ekonomiczne z dosyć przyjemnym i nieskomplikowanym interfejsem. Dzięki temu możemy poprowadzić hodowlę, w której przyjdzie nam sprzedawać przecudne szczeniaczki i kociaki oraz inne przedmioty dla zwierząt. Jest to z pewnością fajna gra o zwierzętach.

Podsumowanie

Wybranie odpowiedniej gry ze zwierzętami wymaga przede wszystkim spokojnego podejścia do tematu i zapoznania się z całą ofertą. Z pewnością znajdziecie grę, która dokładnie wpasuje się w wasze zainteresowania.

Star Stable

Star Stable online konie to najlepsza gra dla dziewczyn o koniach. Wejdź do świata Jorvik i bierz udział w dziesiątkach wyzwań oraz questów które tam na ciebie czekają!

Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Fantastyka Konie

Niesamowite Zwierzaki

Dbaj o swojego ukochanego pupila w grze Niesamowite Zwierzaki. Jest to prosta oraz bardzo intuicyjna gra dla osób w każdym wieku w której naszym zadaniem będzie dbanie o wybrane przez nas zwierzątko.

Dla Dzieci Koty Przygodowe Psy Zwierzaki

Golden Acres

Załóż buty rolnicze i rozpocznij cudowną przygodę!

Bajkowe Dla Dzieci Dla Dziewczyn Farmerskie Gospodarstwo MMO Osada Przeglądarkowe

Indy Cat

Indy Cat potrzebuje twojej pomocy, aby znaleźć dawno utraconą piłkę losu!

Akcja Bajkowe Bohater Dla Dzieci Dla Dziewczyn Free to play Koty MMORPG Zwierzaki