Gry Czołgi

4.5/5 2 oceny Dziękujemy za oddanie głosu ;-)

Na naszej stronie znajdziecie darmowe gry czołgi cda oraz listę atrybutów, na które warto zwrócić uwagę. Czołgi to wielkie i ciężkie maszyny bojowe zazwyczaj dobrze opancerzone, które zawsze robiły wrażenie na polu bitwy. Przy wykorzystaniu ich potężnej masy i gąsienic mogą zburzyć nawet budynek, a każdy celny strzał z armaty czołgowej może przeważyć losy bitwy. Niestety nie zawsze można łatwo znaleźć grę o czołgach, która realistycznie pokaże ich zachowanie podczas walki. Jeśli więc szukasz najlepszej darmowej gry o czołgach, która wiernie odwzoruje mechanizmy ich działania, pracę czołgistów, zachowanie formacji pancernej w sytuacjach bojowych to dobrze trafiłeś, bo wybierzemy najbardziej warte uwagi gry czołgi na 4 w tym artykule.

Gry czołgi jakie wybrać:

  1. Produkcje oferujące jak najwięcej czołgów
  2. Oddające prawdziwe wojenne realia
  3. Ze stałym wsparciem producenta
  4. Z wieloma trybami rozgrywki

Gry czołgi na 3 osoby dlaczego są takie fascynujące

Przyczynia się na to kilka elementów. Wspomnieliśmy ich rozmiary, dużą wagę, ogromną siłę ognia oraz to, że są w stanie zniszczyć wszystko na swojej drodze. Z czołgiem utożsamiamy również bardzo intensywne bitwy. Czołgi rozwinęły się bardzo na przestrzeni lat. Początkowo służyły głównie do torowania drogi. Mogły pokonywać trudny teren w tym okopy. Za tymi ciężkimi i bardzo mocno opancerzonymi pojazdami schronienie mogli znaleźć żołnierze piechoty.

Były, więc niezastąpione do przełamywania linii obrony wroga. Te stare konstrukcje miały jednak wadę, były bardzo wolne. Z tego względu były głównym celem wroga. Wyobrażasz sobie być czołgistą, zamkniętym w metalowej klaustrofobicznej kabinie, do której główne siły wroga ciągle strzelają? Przecież musisz wykonywać też swoje zadanie, kierować tym olbrzymem i przeładowywać armatę.

Wszystko to sprawia, że gry czołgi online za darmo są jedynym w swoim rodzaju pojazdem wywołującym skrajne emocje. Oczywiście, wraz z rozwojem techniki niektóre elementy uległy zmianie. Obecnie istnieje bardzo dużo różnego rodzaju czołgów. Każdy ma swoje wady i zalety. Niektóre są wolne, niektóre szybkie. Inne mają lepszy pancerz a drugie gorszy. Z tego właśnie powodu darmowe gry czołgi wojenne są tak bogate w rozgrywkę i oferują wiele różnych

gry-czołgi-na-3-osoby-dlaczego-są-takie-fascynujące

Czego więc powinniśmy oczekiwać od gry czołgi graj teraz

Na przestrzeni lat powstało bardzo dużo różnych gier o czołgach. Można wyróżnić te bardzo realistyczne, nastawione bardziej na strategiczne manewry czy po prostu zręcznościowe gdzie głównym zadaniem gracza jest celowanie i strzelanie do przeciwników. Dlatego właśnie pojawiają się również czy czołgi dla dzieci.

Naszym zdaniem gry czołgi za darmo do grania powinny trzymać w ciągłym napięciu. Dobra produkcja powinna być dobrze przemyślana. Powinno się w niej znaleźć wiele różnych pojazdów, uzbrojonych w najróżniejsze bronie. Każdy z tych pojazdów powinien mieć swoje zalety, słabości i specjalne możliwości. Gra o czołgach powinna być pełna różnego rodzaju misji, po ukończeniu, których można odblokować nowe czołgi. Dobrze by było, aby gra dawała możliwości rozgrywki w trybie dla jednego gracza (gdzie walczymy przeciwko przeciwnikowi sterowanemu przez komputer) albo w trybie wieloosobowym z innymi graczami przez Internet. Gra o czołgach powinna być pełna akcji i dawać możliwość obserwowania czołgistów i świata z wnętrza czołgu.

czego-więc-powinniśmy-oczekiwać-od-gry-czołgi-graj-teraz

Czołgi gra tank 1990 i inne przykłady

Jedną z najpopularniejszych gier z kategorii gry czołgi na telefon jest World of Tanks. Jest to tytuł z gatunku MMO, co oznacza, że w tą grę możemy grać razem z innymi graczami. Dlatego też istotą całej rozgrywki są bitwy pomiędzy wieloma użytkownikami. Mogą to być zarówno większe turnieje bitewne oraz minikampanie, ale także pojedyncze bitwy. Warto również wspomnieć, iż pomimo swojego trybu multuplayer, mamy możliwość zagrać w jedną z kampanii fabularnych. Cała gra toczy się z perspektywy trzeciej osoby.

Produkcja oferuje nam pokierowanie szeregiem imponujących czołgów oraz innych pojazdów opancerzonych. Warto także wspomnieć, iż pochodzą one z różnych okresów historycznych. Dlatego też znajdziemy pojazdy z czasów zarówno I jak i II wojny światowej, ale także z okresu tak zwanej zimnej wojny. Nasze maszyny odgórnie są przypisane do poszczególnych krajów, takich jak ZSRR, Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy, Wielka Brytania czy Japonia. Możemy także obudzić w sobie ducha patriotyzmu i poprowadzić czołgi Polskiej armii. Warto dodać, że możemy modyfikować nasze pojazdy oraz nabywać szereg niezbędnych gadżetów.

Kolejnym z tytułów z kategorii gier o czołgach jest Il-2 Sturmovik: Tank Crew - Clash at Prokhorovka. Pomimo, iż jest to mniej znana produkcja, nie odbiega od tych najbardziej popularnych. Akcja całej rozgrywki toczy się w trudnych czasach II wojny światowej. Jest to gra symulacyjna, co oznacza, że możemy się poczuć jak za sterami prawdziwego potężnego czołgu. Co więcej, jest to o tyle realistyczne, poniewać tytułowa bitwa pod Prochorowką miała miejsce naprawdę i rozegrała się w lipcu 1943 roku.

Szukasz gry czołgi na telefon? Pomożemy Ci wybrać najlepszą

Warto również nadmienić, iż była to jedna z największych bitew pancernych okresu II wojny światowej. W toku całej rozgrywki mamy za zadanie toczyć różnorakie bitwy z naszymi przeciwnikami. Do naszej dyspozycji mamy szereg imponujących maszyn pancernych, które zostały przestawione w sposób niezwykle realistyczny. Mapa gry obejmuje obszar około 100 km2. Znajdują się na niej prawdziwe tereny, lasy, wioski oraz miasta. Nie są to co prawda czołgi na 4 osoby, jednak gra oferuje nam tryb zarówno dla jednego jak i dla wielu graczy.

Warto również wymienić Symulator czołgu Steel Amor: Blaze of War jako kolejną grę o czołgach. Czołgi gra tank oferuje nam wzięcie udziału w czterech historycznych wydarzeniach z udziałem maszyn pancernych. Teren wszystkich tych operacji obejmuje około 60 tysięcy km2. Co więcej, tytuł proponuje nam wzięcie udziału w konflikcie irańsko-irackim z 1981 roku, a także w wojnach w Afganistanie z 1984 roku oraz bitwach w Angoli z 1987 roku.

Prawdziwe wydarzenia czynią całą rozgrywkę bardzo realistyczną. W grze musimy wykazać się naszymi umiejętnościami strategicznymi, ponieważ nasz sposób myślenia oraz wybrana przez nas taktyka może zadecydować o dalszym przebiegu poszczególnych starć. Produkcja daje nam do dyspozycji dwa czołgi. Jednym z nich jest amerykański M60A1, natomiast drugi to radziecki T-62. warto dodać, iż wcale nie musimy kierować wybranym przez nas czołgiem. W grze możemy także wcielić się w dowódcę, mechanika oraz działonowego. Gra jest wyjątkowo dynamiczna, dlatego też każdy miłośnik szybkich starć zdecydowanie polubi ten tytuł.

Oczywiście istnieje wiele innych produkcji, jak na przykład gry czołgi stare. Jeśli jednak szukacie gier czołgi na 2 osoby lub po prostu oczekujecie czegoś innego od produkcji wykorzystującej te wielkie maszyny bojowe, warto zapoznać się z kompletną listą gier oferowaną poniżej.

szukasz-gry-czołgi-na-telefon-pomożemy-ci-wybrać-najlepszą

Gry czołgi zalety:

  • Przejmij stery pancernika
  • Graj razem z załogą
  • Spróbuj goryczy pola bitwy
  • Stań ramię w ramię ze swoim wrogiem

Gry czołgi z oczami podsumowanie

Wypróbowanie wszystkich gier z gatunku gry czołgi z oczami jest niezwykle trudne, gdyż bardzo często wiąże się to z poświęceniem godzin na pobieranie tytułów. Z tego względu bardzo dobrym pomysłem byłoby również sprawdzenie gier czołgi na telefon. Tytuły na urządzenia mobilne są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby przetestować zręcznościowy rodzaj rozgrywki. Oprócz tego, przeglądarkowe produkcje są równie interesujące. Dlatego strony takie jak wyspagier z czołgami pozwalają nam na znalezienie ulubionego rozwiązania.

gry-czołgi-z-oczami-podsumowanie

World of Tanks

World of Tanks pobierz za darmo to najpopularniejsza gra o czołgach z gatunku gier MMO. Zasiądź za sterami opancerzonego pojazdu i baw się długimi godzinami dzięki grze studia Wargaming.

Akcja Czołgi Królestwo Strzelanki Wojenne

WarTank

Rozwijaj swój własny czołg w grze WarTank pl. Prosta grafika oraz dostęp do gry w przeglądarce sprawia, że nie musisz być posiadaczem najdroższego sprzętu, aby w pełni cieszyć się z tego co gra oferuje.

Czołgi Królestwo Przeglądarkowe Strzelanki Wojenne

War Thunder

War thunder pobierz za darmo i poznaj drugą wojnę światową z perspektywy pilota. Weź udział w bitwach pomiędzy samolotami i czołgami rozgrywanych w tym samym czasie na jednym polu bitwy.

Akcja MMORPG Samoloty Strzelanki Wojenne