Gry Akcji

4.6/57 oceny

Gry akcji pc download za darmo to jeden z najpopularniejszych gatunków. Obok strategii, wyścigów oraz przygodowych to również jeden z podstawowych trybów. Swoją popularność zdobył w latach dziewięćdziesiątych i od początku pojawienia się zdominował rynek gier. To właśnie gry akcji do pobrania na pc pozwalają nam wcielić się w żołnierza, wojownika czy agenta. Jednakże, istnieją również inne podgatunki tego typu produkcji, gdzie możemy również kierować zwykłą postacią. Kimś kto ma bardzo zróżnicowane misje czy po prostu zainteresowania. Najczęściej gry akcji strzelanki online charakteryzują się grafiką trójwymiarową i perspektywą oglądania akcji zza pleców lub z perspektywy pierwszej osoby.

Gry akcji do pobrania za darmo dostępne na naszej stronie

Nie oznacza to jednak, że gry akcja nie mogą być przygotowane w dwóch wymiarach lub w tak zwanym wymiarze 2.5D. Gry akcja za darmo dostępne są zarówno na komórki jak i komputery osobiste. Nie mowa tutaj tylko o mini grach lub tytułach słabo ocenionych. Wspomniane gry stały się tak popularne, że w dzisiejszych czasach możliwe jest znalezienie gry akcji strzelanki do pobrania w prawie każdym możliwym motywie do wykorzystania. Oprócz tego, należy również pamiętać o esporcie, którym właśnie jednym z inicjatorów były omawiane gry.

Jak wyglądają gry akcji multiplayer na pc w esporcie

Co jakiś czas organizowane są specjalne wydarzenia, gdzie można wygrać dostęp do flagowych produkcji, w tym do gry akcja online. Takim przykładem może być Battlefield 3. Oczywiście istnieje wiele innych gier, które swoją popularnością pozwoliły nam oglądać wyczyny najlepszych graczy na świecie online. Dzięki temu te gry również są niezwykle popularne i pozwalają nam na jeszcze lepszą interakcję ze społecznością graczy. Warto pamiętać o tym, że istnieją również darmowe gry akcji do pobrania. Po zapoznaniu się z mechaniką i po zebraniu doświadczenia pozwalają nam na grę na profesjonalnej scenie.

Gry akcji za darmo na scenie profesjonalnej

Najlepszym przykładem takiej gry jest oczywiście CS GO. Counter Strike to seria gier, którą każdy z nas zna i nie trzeba ją nikomu opisywać. CS GO to typowa strzelanka, w której właśnie wcielamy się w jedną z dwóch możliwych frakcji, to jest antyterroryści oraz terroryści. Dzięki właśnie spopularyzowaniu tej gry, coraz więcej produkcji akcji zaczęło pojawiać się na międzynarodowej arenie esportu.

Jakie tak naprawdę są gry akcji dla dziewczyn

Gry akcji graj teraz to oczywiście nie tylko strzelanki czy mordobicia, które pozwalają nam uczestniczyć w profesjonalnych walkach. Należy również pamiętać o tym, że to wymagające gry przygodowe i zręcznościowe. Jeśli chodzi o grę akcji dla dziewczyn, to właśnie te rodzaje gier akcji najbardziej spodobają się kobietom. Jest to spowodowane oczywiście faktem, że kobiety pragną doświadczyć nieco innych doznań aniżeli mężczyźni. Z tego właśnie względu najbardziej popularnymi grami akcji dla kobiet okazać się mogę gry akcji online bez pobierania o delikatnej tematyce lub takie, w których nie uświadczymy dużej ilości przemocy.

Gry akcji na telefon i ich bardzo szybko rozwój

Kolejną podkategorią gier akcji, o której warto wspomnieć, są gry akcji na telefon. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się subkategorii. Mowa tutaj oczywiście nie tylko o grach akcji, ale oczywiście o całym przemyśle gier wideo. Podzespoły smartfonów pozwalają nam na ściąganie i graie w coraz to bardziej wymagające produkcje. Oznacza to oczywiście, że dzięki temu możemy przetestować niesamowicie dopracowane gry na telefonach mobilnych. Bardzo często takie gry akcji do pobrania na telefon są darmowe, a co za tym idzie nie musimy się martwić o płacenie za gry  na telefon. Oczywiście aby producenci takich gier mogli zarabiać pieniądze, musieli oni wprowadzić pełne ograniczenia lub po prostu dodać specjalne ułatwienia.

Gry akcji na telefon za darmo gatunki gier

Te ułatwienia pozwalają nam, w zależności oczywiście od gry, na o wiele szybszy awans postaci czy konta. Oprócz tego takie usprawnienia sprawiają, że dany tytuł jest o wiele przyjemniejszy i możemy zdominować rozgrywkę. Chociażby na naszym poziomie trudności. Niestety, wiąże się to z pewną wadą. Takie gry bardzo często zmieniają swój podgatunek gry akcji na telefony za darmo na gry typu „pay to win”, co najprościej rzecz biorąc oznacza zapłać, aby wygrać. Nie oznacza to jednak, że każda gra akcji na telefon taka jest. Wiele tytułów zachwyca nas swoim dopracowaniem oraz głębią rozgrywki.

Gry akcji pc z polski

Nie wszystko co pojawi się u nas z zagranicy jest lepsze niż lokalnie. Bardzo dobrym przykładem są oczywiście gry akcji pc z polski. Warto również wspomnieć o tym, że najpopularniejsze gry przygotowane przez polskie zespoły to fajne gry akcji na słaby pc! Mowa tutaj o takich tytułach jak Wiedźmin, który znany jest nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Innym bardzo dobrym przykładem może być również Dead Island. Jest to gra akcji, która łączyła w sobie elementy survival horroru, RPG oraz strzelanki.

Stała się ona jedną z najpopularniejszych gier o tematyce zombie nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Z pewnością warto również przetestować gry zagraniczne, gdyż coraz częściej jesteśmy świadkami pojawiających się tu i ówdzie tłumaczeń. Z tego właśnie powodu łatwo będzie znaleźć gry akcji pl albo z samymi napisami albo razem z dubbingiem, który niejednokrotnie przygotowywany jest przez profesjonalnych aktorów, których możemy znać z kina polskiego.

Jakie są przykłady gier akcji

Aby dokładnie zrozumieć czym są gry akcji rpg, postanowiliśmy podać wam trzy różne gry, które łączą w sobie najważniejsze cechy tego gatunku. Jedną z nich jest Counter Strike: Global Offensive. Znany pod nazwą CS GO, tytuł ten jest kontynuacją jednej z najlepiej przyjętych gier akcji online na świecie. Jak już zostało to wspomniane wyżej, w grze możemy wcielić w członka drużyny antyterrorystów lub terrorystów. Naszym celem, w zależności od tego który zespół wybierzemy, będzie wysadzenie jednego z dwóch punktów lub powstrzymanie terrorystów przed wykonaniem zadania. Jak na grę akcji przystało, CS GO oferuje nam interaktywną rozgrywkę, a mianowicie możliwość wyposażenia swoją postać w kilka broni. Następnie wykorzystujemy ją, aby pozbyć się przeciwnika. Kolejną grą, która jest charakterystycznym przykładem gry na słaby pc jest Grand Theft Auto V.

Więcej tytułów z tego gatunku

Seria gier GTA pozwala nam wcielić się w gangstera, którego celem jest wzbogacanie się i zostanie najbogatszą i najbardziej szanowaną osobistością w grze. Oczywiście wraz z rozwojem cyklu wprowadzono coraz to inne nowinki, w tym możliwość grania nie jedną, lecz trzema bohaterami. Jednakże, podstawowe aspekty gry nie uległy zmianie. Wciąż możemy kontrolować postać i brać udział w misjach. Niejedna z nich kończy się strzelaniną bądź mordobiciem. Co prawda gra rozwinięta została o inne aspekty, jak na przykład jazda samochodem, co pozwala nam również brać udział w wyścigach ulicznych oraz w pościgach rodem z Hollywoodu.

Ostatnie przykłady omawianych gier

Ostatnią przykładną produkcją z gatunku gier akcji jest Witcher, czyli seria Wiedźmin. Bazująca na powieściach polskiego pisarza, seria Witcher łączy w sobie elementy gry akcji przygodowe z gatunkiem RPG. O ile w grze nie uświadczymy strzelania do innych, tak gra wciąż charakteryzuje się typowymi elementami akcji, jakimi jest bicie się z innymi, strzelanie z łuku czy branie udziału w pojedynkach na miecze. Ponadto gra oferuje nam duży świat do zwiedzania. Jeżeli uważasz że chciałbyś przetestować gry akcji graj teraz w najlepsze tytuły, które dziś dla was przygotowaliśmy!

Zagraj w grę

WarTank

WarTank Recenzja Gry – Graj Teraz Za Darmo 2019 Po …
Zagraj w grę

Warframe

Warframe Recenzja Gry – Graj Teraz Za Darmo 2019 Gra …
Zagraj w grę

War Thunder

War Thunder Gra Online – Graj Teraz Za Darmo 2019 …
Zagraj w grę

Star Conflict

Star Conflict Gra Online – Graj Teraz Za Darmo 2019 …