Gry Akcji

4.5/56 oceny

Gry akcji pc to jeden z najpopularniejszych gatunków. Obok strategii, wyścigów oraz przygodowych to również jeden z podstawowych trybów. To właśnie gry akcji strzelanki pozwalają nam wcielić się w żołnierza, wojownika czy agenta. Najczęściej gry akcji do pobrania charakteryzują się grafiką trójwymiarową i perspektywie oglądania akcji zza pleców lub z perspektywy pierwszej osoby.

Nie oznacza to jednak, że gry akcji graj teraz nie mogą być przygotowane w dwóch wymiarach lub w tak zwanym wymiarze 2.5D. Gry akcja za darmo dostępne są zarówno na komórki jak i komputery osobiste. Nie mowa tutaj tylko o mini grach lub tytułach słabo ocenionych. Co jakiś czas organizowane są specjalne wydarzenia, gdzie można wygrać dostęp do flagowych produkcji, w tym do gry akcja online. Takim przykładem może być Battlefield 3.

Gry akcji to oczywiście nie tylko strzelanki czy mordobicia, ale również wymagające gry przygodowe i zręcznościowe. Jeśli chodzi o grę akcji dla dziewczyn, to właśnie te rodzaje gier akcji najbardziej spodobają się kobietom. Warto również wspomnieć o tym, że najpopularniejsze gry przygotowane przez polskie zespoły to gry akcji! Z tego właśnie powodu łatwo będzie znaleźć gry akcji pl albo z samymi napisami albo razem z dubbingiem.

Zagraj w grę

WarTank

O grze WarTank Po sukcesie, jaki odniosło World of Tanks, …
Zagraj w grę

Warframe

O grze Warframe Gra akcji ze zręcznościowym, aż do bólu, …
Zagraj w grę

War Thunder

O grze War Thunder Chciałbyś sprawdzić się, jako as lotnictwa …
Zagraj w grę

Star Conflict

O grze Star Conflict Czy marzyłeś kiedyś o grze gwiezdnej, …
Zagraj w grę

Obrońcy Galaktyki

O grze Obrońcy Galaktyki Szukasz sprawdzonej gry akcji, której scenariusz rozgrywa …
Zagraj w grę

Hero Zero

O grze Hero Zero Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby zostać …
Zagraj w grę

Cuisine Royale

O grze Cuisine Royale Cuisine Royale download to jedna z ciekawszych …